Ekskursijos Europos krepšinio čempionato metu

Europos krepšinio čempionato metu nuo rugpjūčio 31 d. iki rugsėjo 18 d. bus organizuojamos ekskursijos.

Ekskursija „Kauno senamiesčio paslaptys"

Ekskursijos metu pasivaikščiote po įspūdingiausias senamiesčio vietas: aplankysite „baltąją gulbę", išgirsite Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės meilės istoriją. Pamatysite Perkūno namą ir Saulės laikrodį, išgirsite istoriją apie ilgiausią tiltą. Ekskursijos metu pasivaikščiosite po Santakos parką ir susipažinsite su Kauno istorijos ištakas menančia pilimi bei vieną seniausių ir unikaliausių bažnyčių Kaune.

 

Ekskursijos pradžia: 11:00val. nuo Kauno TIC (Laisvės al. 36)

Trukmė: 1val.

Kaina vienam žmogui: 35 Lt./ 10EUR

 

 

Ekskursija „Krepšinio istorija Kaune"

Krepšinis Lietuvoje tarsi antroji religija, kuri suvienija žmones ir skatina būti šiek tiek energingesniais. Tuo tarpu Kaunas vadinamas Lietuvos krepšinio sostine, kur ir prasidėjo didžiosios krepšinio kovos. Ar žinote, kur įvyko didysis Lietuvos krepšinio triumfas XXa. pradžioje? Ar esate girdėję istoriją, kaip kūrėsi pirmoji Lietuvoje ir visoje Europoje sporto halė? Daug įdomių, smagių ir dar negirdėtų faktų apie Kauną, krepšinį, sirgalius ...

 

Ekskursijos pradžia: 14:00val. nuo Kauno TIC (Laisvės al. 36)

Trukmė: 2val.

Kaina vienam žmogui: 30 Lt. / 10EUR

 

Ekskursija „Alaus kelias Kaune"

Ekskursijos metu sužinosime, kada pradėtas gaminti alus pasaulyje ir Lietuvoje, apie jo privalumus bei trūkumus. Sužinosime, kokį alų lietuviai gamino pirmieji Europoje ir jį ragausime. Pajusime išskirtinį alaus skonį, kurį mėgsta Maskvos milijonieriai. Pamatysime, kaip gaminamas alus pagal kompiuterizuotą ir kitokią technologiją. Pamatysime, kaip atrodo alaus Dievas ir pats mažiausias pasaulyje bokalas bei įdomią bokalų kolekciją. Sužinosime, kur alų gėrė Didžiosios Britanijos lordai, NATO generalinis sekretorius D. Robertsonas, FIFA viceprezidentas M. Platinis, buvęs Rusijos premjeras E. Primakovas ir kiti žymūs žmonės. Pabaigoje - ekskursija ir degustacija vienoje seniausių, nuo 1866 m. įkurtoje, Lietuvos alaus daryklų, kuri išsiskiria savo unikalia technologija ir gaminamo alaus skoniu.

 

Ekskursijos pradžia: 12:00val. nuo Kauno TIC (Laisvės al. 36)

Trukmė: 3 val.

Kaina vienam žmogui: 80Lt/ 25EUR

 
 

Ekskursija su laipsniais

Siūlome susipažinti su viena ilgiausiai veikiančių Lietuvos įmonių, didžiausia stipriųjų alkoholinių gėrimų gamintoja - AB „Stumbras". Naujai įkurtame įmonės muziejuje lankytojai susipažins su Lietuvos alkoholio vartojimo kultūros raida bei gamyklos istorija: 100 metų senumo pastatais, archyviniais dokumentais, nuotraukomis, gamybos procesui naudotais aparatais, etiketėmis ir tara. „Stumbro" lankytojai taip pat turės išskirtinę galimybę pasivaikščioti po gamyklą ir pamatyti, kaip šiandien - šiuolaikiniame „Stumbre" - gaminami ir pilstomi bendrovės gėrimai. O apie jų gamybos procesą ir išskirtinumą degustacijų metu papasakos įmonės specialistai.

 

Ekskursijos pradžia: 12:00val. nuo Kauno TIC (Laisvės al. 36)

Trukmė: 2 val.

Kaina vienam žmogui: 60 Lt. / 20EUR

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13374901sec.