Didžiausia pasaulyje uosto šventė

Kartą per metus gegužės mėnesį Hamburgo uoste ("vartai į pasaulį") tris dienas gyvenimas tiesiog virte verda: apie 1,5 milijono žmonių 2012 m. gegužės 11-13 d. beveik keturių kilometrų ilgio "uosto mylioje" palei Elbės upę tarp uostamiesčio ir muziejinio uosto "Övelgönne" švęs 823-iąjį uosto gimtadienį.
Prie reikšmingiausių 2012 m. uosto gimtadienio renginių priskiriamas didžiulis įplaukimo į uostą paradas penktadienį, išplaukimo paradas sekmadienį, tradicinis vilkikų baletas ir drakonų valčių lenktynės. Be to, bus siūloma įvairi programa sausumoje, ant vandens ir ore. Šeštadienio vakarą šventės uždarymą vainikuos įspūdingi fejerverkai. Ypatingas įvykis šiais metais bus naujojo kruizinio laivo "AIDAmar" ir to paties tipo laivų "AIDAblu", "AIDAluna" ir "AIDAsol" krikštynos! Žinoma HAMBURGO UOSTO GIMTADIENIO šventėje bus ir Hamburgo gyventojų mylimiausias laivas "Queen Mary 2"!

» Sužinokite daugiau!

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 03.07.2025 - 12.07.2025 Geriausia iš Italijos Jūrmalos paplūdimyje Baltic Beach Hotel & SPA
Vakaro šou ves šoumenas iš Italijos! Neribotas itališkų patiekalų bufetas ir gyva muzika saulėlydžio fone. Rezervuok jau dabar – vietų skaičius | Žiūrėti daugiau
55 EUR

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.60328007sec.