AVIS Lietuva pradėjo nuomoti hibridinius «Toyota Auris»

Automobilių nuomos kompanija „AVIS Lietuva“, siūlanti itin didelį kokybiškų automobilių nuomos paslaugų pasirinkimą, pirmoji Lietuvoje pasiūlė naujausią pasaulyje visiškai hibridinį kompaktinės klasės automobilį „Toyota Auris“.

Automobilių nuomos kompanija „AVIS Lietuva“ pirmoji Lietuvoje pradėjo siūlyti pirmąjį visiškai hibridinį kompaktinės klasės automobilį „Toyota Auris“. Japoniškas „Toyota Auris“ yra pelnęs ne vieną prestižinį apdovanojimą. Vienas jų – „Ateities automobilio“ vardo nominacija. Šioje kasmetinių didžiausio Vokietijos automobilių klubo ADAC „Geltonojo angelo“ apdovanojimų kategorijoje visiškai hibridinis „Auris“ buvo įvertintas už ekonomiškumą ir ypač mažą išmetamųjų dujų kiekį.

Kaip teigia kompanijos „AVIS Lietuva“ vadovė Daiva Kryžanovskienė, nuomos bendrovė orientuojasi į naujausius ir technologiškai tobulus automobilius, kurių CO2 išmetamų dujų kiekis ne tik atitinka naujausius Europos Sąjungos standartus, bet ir yra gerokai mažesnis nei reikalauja griežti normatyvai. Be to šiandien vis daugiau žmonių domisi šiuolaikiškais hibridiniais automobiliais. Vienas tokių ir yra „Toyota Auris“. Šis hibridinis automobilis atspindi „AVIS Lietuva“ siekius siūlyti tik technologiškai pažangiausius automobilius. „AVIS Lietuva“ savo klientams ir visuomenei yra įsipareigojusi mažinti oro taršą. Kompanija laikosi savo žodžio siūlydama moderniausius ir technologiškai tobulus automobilius, kurie ne tik sudegina itin mažai degalų, bet ir tausoja gamtą.

„Toyota“ markės automobiliams Lietuvoje atstovaujančios UAB „Tokvila“ pardavimų vadovė Jurgita Milaševičienė teigė, kad „Toyota“ kompanija yra neginčijama hibridinių automobilių lyderė pasaulyje. Šiandien „Toyota“, jau pardavusi daugiau nei 3 milijonus hibridinių automobilių visame pasaulyje, ir toliau gamyboje taiko visiškai hibridinę technologiją, apimančią pagrindinius Europos modelius. Be to japoniškų automobilių gamintojas yra įsitikinęs, kad hibridiniai automobiliai yra pagrindinė ateities technologija.

Automobilių nuomos kompanija AVIS, visame pasaulyje nuomojanti tik naujus, mažiau CO2 išmetančius ir techniškai tvarkingus automobilius, supranta, kad automobilių nuomos verslas daro poveikį gamtai, todėl nuolat vykdo įvairias socialines akcijas ir taip siekia pagerinti esamą situaciją. „AVIS Lietuva“ ne tik kalbom, bet ir realiais darbais prisidėjo prie gamtos išsaugojimo ir pradėjo socialinę akciją „Draugiški gamtai“. Per dvejus metus Vilniaus miškų urėdijos skirtame 4 ha plote „AVIS Lietuva“ darbuotojai pasodino daugiau nei 6 tūkst. medelių.

Apie Avis Rent A Car System: LLC ir jos dukterinės bendrovės valdo vienus iš pirmaujančių pasaulio automobilių nuomos prekės ženklų ir teikia verslo ir poilsio kelionių klientams kokybiškas automobilių nuomos paslaugas 2100 nuomos stočių JAV, Kanadoje, Australijoje, N. Zelandijoje ir Amerikos/Karibų regionuose. Bendrovė priklauso Avis Budget bendrovių grupei. Daugiau informacijos rasite http://www.avis.com/

Apie „AVIS Lietuva“: Lietuvoje AVIS pradėjo veiklą 1993 metų pavasarį ir šiuo metu yra sparčiausiai besiplečianti trumpalaikės ir ilgalaikės nuomos bendrovė, siūlanti ypač didelį kokybiškų automobilių nuomos paslaugų pasirinkimą. 1998, 2000–2001, 2005, 2009–2011 metais „AVIS Lietuva“ pripažinta geriausia AVIS kompanija tarp 3 Baltijos regionui priklausančių AVIS kompanijų („AVIS Lietuva“ priklauso grupei kompanijų, veikiančių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje). „AVIS Europe plc.“ 2000 metais pripažino „AVIS Lietuva“ geriausių rezultatų pasiekusia įmone, o 2002 metais ją apdovanojo už „We try harder“ dvasios išlaikymą. Be to, 2001–2007 metais „AVIS Lietuva“ buvo išrinkta geriausia Lietuvos turizmo asociacijos narių partnere, o 2011 m. konkurse „Vilniaus svetingumas 2011“ pripažinta svetingiausia automobilių nuomos įmone. Taip pat „AVIS Lietuva“ pripažinta geriausia 2011 m. AVIS kompanija tarp 3 Baltijos regionui priklausančių AVIS įmonių.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.33738399sec.