R. Gudaitienės paroda Saulės kelionė dangaus skliautu Klaipėdos etnokultūros

2015 m. kovo 12 d–balandžio 12 d. Klaipėdos etnokultūros centre (Daržų g. 10) kviečiame aplankyti tautodailininkės Romos Gudaitienės floristikos darbų parodą „Saulės kelionė dangaus skliautu“. Parodoje išvysite nepaprastus paveikslus iš žolynų.

Parodos autorę nuo vaikystės iki šiol įkvepia meilė gamtai, augalams. Tautodailininkės kūrybinis polėkis atsiskleidžia paveiksluose ir atvirukuose iš žolynų, karpiniuose, rišamuose soduose, kalėdiniuose žaisluose eglutei, piešiniuose. R. Gudaitienės kuriami darbai nelieka neįvertinti. Autorė kiekvienais metais dalyvauja tautodailininkų liaudies meno parodoje „Aukso vainikas“, kur ji buvo apdovanota paskatinamąja premija, garbės raštais. 2012 m. tautodailininkės rišami šiaudiniai sodai įvertinti antrąja vieta, 2014 m. karpiniai įvertinti trečiąja vieta, bei suteikta geriausio metų meistro nominacija. Kūrėja nuolat dalyvauja edukacinėse programose, kur moko įvairaus amžiaus vaikus ir suaugusius karpymo, floristikos, šiaudinių sodų rišimo, atvirukų kūrimo meno. Taip pat nuo 2007 m. dalyvauja Kaziuko mugėse, tarptautiniame festivalyje „Skamba, skamba kankliai”, „Žolynų turguje”, „Vilniaus dienose”. R. Gudaitienė yra surengusi 45 parodas, iš jų 18 personalinių parodų.

Parodos autorė apie savo kūrybą: „Kiekvieno darbo atsiradimas, kaip naujas gamtos stebuklas, saulės spindesys, šviečiantis aplink save ir dalinantis tai, ką į jį sudėjau. Kiekvienam darbui atiduodu dalelę savo širdies iš vaikystės, jaunystės prisiminimų. Džiaugiuosi, kad atsirado galimybė pasidalinti savo darbais su Jumis. Būtu labai džiugu, jei savo paveikslais Jums suteikčiau malonių pojūčių, nes niekas taip nedžiugina širdies, kaip savo dalelės atidavimas kitiems…

 

Parodos lankymas nemokamas.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.29718494sec.