Kvietimas dalyvauti turizmo seminare Berlyne

2011 m. kovo 8 d. 13 val. LR ambasadoje Berlyne (Charitestr. 9, 10117 Berlin) vyks turizmo seminaras, skirtas Lietuvos įmonėms, siekiančioms pristatyti savo paslaugas Vokietijos rinkoje.

Pagrindinės seminaro temos: kaip pritraukti turistus iš Vokietijos į Lietuvą, į ką reikia atkreipti dėmesį Vokietijoje pristatant savo paslaugas. Seminarą organizuoja Lietuvos Respublikos ambasada Vokietijos Federacinėje Respublikoje ir Baltijos turizmo centras Berlyne.

Vokietijos turizmo įmonių atstovai ir turizmo ekspertai skaitys pranešimus apie turizmo tendencijas Vokietijoje, Vokietijos automobilių klubų narių mėgstamą turizmą lengvaisiais automobiliais ir motociklais, apie potencialią turizmo rinką - rusiškai kalbančius Vokietijos piliečius ir konferencinį turizmą.

Po pranešimų planuojama diskusija – apskritas stalas, kurios metu bus galima aptarti praktinius klausimus. Renginio pabaigoje planuojami individualūs susitikimai.

Seminare kviečiami dalyvauti Lietuvos turizmo įmonių atstovai, kurie dalyvaus Tarptautinėje turizmo parodoje ITB Berlyne 2011 m. kovo 9-13 dienomis, taip pat visi kiti, kurie lankysis Berlyne ir nori daugiau sužinoti apie Vokietijos turizmo rinką.

Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis el. paštu [email protected] arba faksu +49 30 890 681 15.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.20447421sec.