Kuris Vokietijos oro uostas turi labiausiai išvystytą transporto susisiekimą?

Vyrų žurnalo GQ atliko išsamų tyrimą - kurie vokiečių oro uostai turi geriausią susisiekimą su miesto centru. Nepamirškime, kad ir latviai dažniausiai naudojasi Vokietijos oro uosto paslaugomis – vyksta į pačią Vokietiją ar naudojasi Vokietijos oro uostų tranzitu.

Taigi nugalėtoju tapo - Rhine-Main Frankfurto oro uostas. Norėdami nuvykti į oro uostą, jūs sėdate į miesto traukinį ir sumokate 3,80 eurus ir po 11 minučių jūs būnate norimoje vietoje. Antroje vietoje liko Diuseldorfo oro uostas - 2,30 eurai, kelionė truks 12 - 16 minučių su miesto ar regiono traukiniu. Ciuricho traukiniai važinėjasi kas dešimt minučių, kaina - keturi eurai.

Kelno - 2,40 eurus, į vietą nuvykstate per 15 minučių. Traukiniai važinėjais kas 20 minučių, tačiau daugelis teigia, kad jie itin blogos būklės. Hamburge kelionė trunka 25 minutes, Berlin-Tegel oro uostas taip pat patenka į šį dešimtuką. Čia nevažinėja traukiniai, jų vietas užima autobusai - autobusų X9 arba TXL bilietai kainuoja tik 2,10 eurus ir maršrutas trunka 20 ar 40 minučių.

Dešimtoje vietoje - antras pagal dydį Vokietijos oro uostas – norint iš miesto centro nuvykti į Miuncheną, teks sumokėti 9,20 eurus, o traukinys važiuos net 45 min. Per brangus ir per ilgas maršrutas.

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.28972888sec.