Naujus metus siūlo sutikti jachtoje viename iš Meklenburgo ežerų

Jei dar nenusprendėte, kur ir kaip atšvęsti 2012 metų pradžią, gal verta pamąstyti apie Vokietijos užsakomųjų jachtų įmonės Schulz pasiūlymą – Naujus metus sutikti plaukiojant jachta viename iš Meklenburgo-Forpomeno ežerų.

Jachtoms, kurių ilgis 12 metrų, įrengtas apšiltinimas bei šildymas karštu vandeniu, tad šventės dalyviams bus užtikrintas visiškas komfortas. Iš jachtų atsivers nuostabus vaizdas į Meklenburgo ežerų žieminį kraštovaizdį ir šventiškai pasipuošusius pakrantės kaimus bei miestelius. Jachtos išplauks gruodžio 30 dieną iš Eldenburgo uosto, o sugrįš į krantą sausio 1 dieną. Į kelionės paketą įeina dvi nakvynės, šampanas bei raketos fejerverkams. Jachtoje patogiai jausis keturi keleiviai. Kaina – 690 eurų. Jei orų prognozė bus netiksli ar staiga pasirodys, kad Meklenburgo ežerus per Naujus metus padengė ledus, išvykos rezervaciją bus galima atšaukti be jokių baudos sankcijų. Daugiau informacijos apie šį bei kitus Kalėdų ir Naujų metų sutikimo pasiūlymus Meklenburgo krašte Vokietijoje ieškokite interneto svetainėje meklenburgische-seenplatte.de.


KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
The concert will feature from popular tango pieces to completely unfamiliar, yet touching compositions from the latino music movement. | Žiūrėti daugiau
ATTA KRASTA FESTIVAL ATTA Centre
21 июля ATTA CENTRE открывает первый фестиваль ATTA Krasta Festival, включающий фестиваль уличной еды | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.21640992sec.